Hayatında negatif diye adlandırdığın, belki içinden çıkamadığını düşündüğün belki de farklı olaylar ama benzer durumlar yaşıyorsan, bu durumları okuyup, değiştirebilmek için; “Her şey iyi, güzel, hoş ama daha da iyi olsun” istiyorsan, şu anda olduğundan daha güçlü bir versiyonunla buluşmak için, yaşam koçluğu seansları alabilirsin.

Seanslarda, çalışmak istediğin konuların şu anda hayatında gerçek olmalarını ya da olmamalarını sağlayan ego kodlarını, inanç kalıplarını buluyor, onlarla yüzleşiyorsun. Artık sana hizmet etmediğine karar verdiğin inançları ise değiştirmeyi seçtiğin taktirde, yenisiyle değiştiriyorsun. Ben bu süreçte, senin kendini görebilmen ve kendinle iletişime geçebilmen için yolculuğuna rehberlik ediyorum. Bazen konuşarak, bazen egzersizlerle, bazen tekniklerle, o anki frekansında neye ihtiyacın varsa o araç ile seanslarımızı yapıyoruz.

Seanslar kendisini nasıl yaratıyorsa öyle devam ediyoruz. Çalışmak istediğin konuyla başlamış olsak da, ulaştığımız inanç kalıbı bizi bambaşka bir yöne yönlendirebiliyor. Bu noktada akışa teslim oluyor, geleni, o an ihtiyacın olan en doğru şey olduğunun kabulü ile kucaklıyoruz. Hatta bu kabulden sonra ilk çalıştığımız konunun kendiliğinden çözülmüş olma olasılığı da mümkün.

En Güzel Yolculuk, Özümüze Doğru Yaptığımız Yolculuktur.

Koçluk seansları, kendi özüne doğru olan bir çalışma şekli olduğu için, yolculuk sırasında ego dediğimiz sistemle tanışıp, inanç kalıplarımızı bu sistem içerisinde görüp değiştireceğiz. Bazen “hadi değiş” dememiz yeterli olacak ama bazen de defalarca aynı konu üzerinde dönüp dururken yakalayacağız kendimizi. Bunun sebebi seanslarda bilgisini vereceğim ego’nun kendisi. Değişmek istemeyen ego, bizi çok kereler manipüle edecek.

Bu sebeple kendi üzerinde çalışmaya karar verdiysen ve koçluk almaya niyet ettiysen bunun için kendine zaman vermeli ve düzenli, disiplinli yani adanmışlıkla çalışmaya kararlı olmalısın. Belli başlı konularda farkındalığını arttırman, öğrendiğin bilgilerin bilince inmesi ve deneyim sürecine girerek kendini bir koç eşliğinde egonun “oldu, olmadı, yaptım, yapamadım” gibi oyunlarını gözlemlemen için minimumda uygun olduğuna inandığım 3 hafta süren paketle başlıyoruz seanslara.

Neden 3'lü Paket?

3 sayısı 3.çakra bağlantısı ile açıklandığında egoyu, duyarlılık ve ifade yeteneğini anlatır. Egonun varlığını anlama, ben ve egoyu ayırt edebilme, bu ayırt ediş ile birlikte kişinin kendisini daha gerçek ve rahat bir şekilde ifade edişi, deneyimlerim doğrultusunda ortalama 3. seansta oluyor. Ki, bu aynı zamanda 21 günlük yeni alışkanlıkları oluşturma süresidir. Diğer yandan 3 organizasyonun da ifadesidir. Bu sebeple kişinin ego oyunlarının bir kısmını yakalaması ve yeni yaratımlarını organize etmesi için 3lü seans paketi sizinle.

Neden 6'lı Paket?

6 ise sevgiyi, anlayış ve idrakı ifade eder. Kişinin ara vermeden 6 hafta kendi üzerinde çalışması, hayatına dair muhteşem bir anlayış alanı açıyor. Ve bu anlayış ile kendini ve bütünü sevmenin farkındalığına geçiyor. Öğrendikleri pekişiyor ve yaşam şekline dönüşmeye başlıyor. Hayalleriyle daha kolay bir alandan buluşuyor.

Seanslarla ilgili detaylar dükkandaki seans içeriklerinde mevcut.