35 yaşıma kadar ürün tasarımcısı olarak çalıştıktan ve ikinci çocuğumun doğumundan sonra kendime doğru yolculuğumun en hareketli dönemine girmiş oldum.

“BEN” diye bildiklerimi bir kenara bırakmamla birlikte, eski beni tanıyıp ve anlayıp, yeni beni tasarlamaya başladım. Bu süreçte farklı fikirler, ekoller, teknikler ve öğretilerle buluştum. Bu öğreti ve tekniklere ve tabi beni bunlarla buluşturana ve buluşmamda aracı olan varlıkların rehberliklerine şükran doluyum.

Zihnimin benim engelim değil, hizmet edenim olduğunu fark edip, akışa teslim olduğumda gücümü elime almış oldum. Kalbimi yani sezgilerimi, bilgiye ulaşmak, zihnimi ise bu bilgiyi gerçekliğime tezahür ettirmek için kullanmayı deneyimliyorum çok şükür. O günden beri, bir yandan bildiklerimi, gördüklerimi ve deneyiminden geçtiklerimi paylaşırken, bir yandan birlikte oluşturduğumuz bu deneyimin içinde, öğrenmeye ve hatırlamaya devam ediyorum.

Sen, buluştuğum değerli varlık; içinde bulunduğun hayatı yazanın sen olduğunu hatırlatmanın ve gücünü eline alman konusunda sana destek olmanın, hayatına ve varlığına dışarıdan bakabilen gözün olmanın, ben sana destek olurken, özünde senden destek almamın, verirken alıp, alırken vermenin, akışın farkında olan bir parçası olmanın, dolayısıyla birlikte BİZ’e katkı olmanın niyetindeyim ve duacısıyım.
Sevgiyle…

Eğitim Deneyimlerim:

Marmara Ünv. G.S.F Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü

Kişisel Gelişim Deneyimlerim:

  • Yaşam Koçluğu / AyraTown
  • Theta Healing / Basic / Advance / Yeşim Kuzu
  • Recall Healing / Çocuk Hastalıkları / Gilbert Renaud
  • Anadolu Nümerolojisi / Rafet Gökhan Ayyüce
  • N.O.R.M 1 / Mehmet Parpudar
  • Grigori Grabovoi Öğretisi Eğitmen Eğitimi